Nasza oferta

  • Sprowadzamy sprzęt i osprzęt audio ? video, komputerowy i akcesoria po konkurencyjnych cenach.
  • Specjalizujemy się w naprawianiu sprzętu CAR-Audio, nawigacji, regeneracji głośników itp.

Radia samochodowe
Radia samochodowe takich producentów jak: Alpine, Kenwood, JVC, Pioneer, Blaupunkt, Nakamichi, Peiying.

Wzmacniacze samochodowe
Wzmacniacz od 1 do 5-cio kanałowe. Dedykowane wzmacniacze do subwoofera. Możliwość mostkowania. Regulacja podbicia basów. Pełna oferta producentów JBL, Alpine, Magnat, Harman/Kardon, Steg, Pioneer, Phonocar, Blaupunkt, Powerbass, Hifonix, Mac Audio i MDS.

Głośniki samochodowe
Głośniki o różnych średnicach oraz eliptyczne, niskotonowe, wysokotonowe, maty wytłumiające, subwoofery, tuby firm Alpine, Kenwood, JVC, Pioneer, Blaupunkt, Hifonics, MDS, Grund Zero i Peiying.

Akcesoria CAR-AUDIO
Kable, złączki, przejścia ISO, interfejsy samochodowe, ramki radiowe, podstawy głośnikowe, anteny, zestawy kabli montażowych, tuby, skrzynie i kondensatory.

CB radia ? profesjonalne środki łączności, skanery
Profesjonalne środki łączności. Anteny do CB radia: bazowe, balkonowe, samochodowe, do radiotelefonów przenośnych. Radia od producentów: President, Alan, Intek, Cobra, Motorola, Stabo i Uniden.

Sprzęt audio
Odtwarzacze CD/DVD/Blu Ray, kolumny, uchwyty i stojaki, okablowane, wzmacniacze, ampli tunery, słuchawki. Sprzęt najwyższej klasy firm Denon JBL, AKG i Harman/Kardon.

Multimedia samochodowe i nawigacje GPS
Ekrany podwieszane, zagłówkowe, nawigacje GPS. Dzięki niskiej cenie i możliwości wyboru oprogramowania, które najlepiej spełnia oczekiwania użytkownika, jest to alternatywne rozwiązanie dla urządzeń typu wszystko w jednym. Firmy: Alpine, XZENT, TOM-TOM, Garmin, Navi Road, Mio, Nawigon i Peiying.

Sprzęt komputerowy sieci WLAN, WI-FI
Sprzęt i osprzęt komputerowy, a także urządzenia do stworzenia bezprzewodowej sieci radiowej za pomocą routerów WI-FI. Polecamy również głośniki w systemie 5.1 i słuchawki.

Zasilacze – systemy awaryjnego zasilania
Zasilacze transformatorowe, zasilacze beztransformatorowe dopasowujące napięcie przy użyciu różnego rodzaju układów elektronicznych, zasilacze stabilizowane, w których napięcie utrzymywane jest na stałym poziomie, niezależnie od fluktuacji prądu. Posiadamy szeroki asortyment zasilaczy stosowanych do odtwarzaczów CD po zasilacze do laptopów, telefonów, taśm led, laboratoryjne, komputerowe, do kotłowni, przemysłowe itp.

Multimetry i urządzenia pomiarowe
Multimetry potrafią mierzyć wartości napięcia i jego częstotliwości, zapamiętywać mierzone wielkości, czy wyznaczać średnią z pomiarów. Sprzedajemy urządzenia takich marek jak Unit, Brymen i Chsoner.

Części elektroniczne
Kondensatory, kondensatory elektrolityczne, rezystory drutowe wysokiej mocy, potencjometry, dławiki, rezonatory, układy scalone, wkładki gramofonowe, transformatory, mostki, chemia do elektroniki, ledy a także tysiące innych elementów elektronicznych, części do samodzielnego montażu.

Przewody, kable połączeniowe
W naszej ofercie możesz znaleźć przewody HDMI, DIV, DIN, JACK, czincz, a także praktycznie gotowe okablowanie do każdego urządzenia, sprowadzimy również na życzenie.

Aparaty telefoniczne, centrale i faxy
Różnego rodzaju aparaty telefoniczne, centrale, faksy i osprzęt telefoniczny.

Domofony i wideodomofony
Domofony analogowe (zaletą ich jest prostota montażu i uruchomienia oraz niska cena), interkomy. Domofony cyfrowe (zaletą ich jest stała liczba żył w magistrali sygnałowej, niezależnie od ilości użytkowników oraz mniejsze panele wejściowe, również z możliwością elektronicznego spisu lokatorów, jak również możliwość otwarcia drzwi po wpisaniu wcześniej zaprogramowanego kodu.) Bramofony czyli – prostym systemem łączności bezpośredniej pomiędzy bramą wejściową, a lokalami w posesji. Wideodomofon jest odmianą domofonu wyposażoną w kamerę zamontowaną w kasecie bramowej, oraz unifonami z wbudowanymi monitorami. Użytkownicy mają możliwość dodatkowo obserwacji osoby, z którą prowadzą rozmowę za pomocą monitora. Oferujemy takie firmy jak Cyfral, Comax, Urmet, Onyx.

Monitoring i systemy alarmowe
Systemy alarmowe, telewizja dozorowa, klawiatury alarmowe, różnego typu czujniki i detektory, sygnalizatory (urządzenia akustyczne lub akustyczno-optyczne sygnalizujące zadziałanie systemów alarmowego), dialery telefoniczne, moduły GSM, radiopowiadomienie, nadajniki z pilotem, blokady (urządzenia uniemożliwiające kradzież, dostęp lub ucieczkę).

Elektronika samochodowa
Centralne zamki, czujniki i kamery cofania, światła jazdy dziennej, siłowniki, przekaźniki itp.

Kina domowe ? ekrany, projektory
Urządzenia audio i wideo przeznaczony do oglądania filmów, który pozwala symulować w warunkach domowych wrażenie, jakiego doświadcza widz na sali kinowej lub koncertowej. Promowane przez nas marki to JBL, Denon i Harman/Kardon.

Profesjonalne nagłośnianie sklepów, klubów, restauracji, domów, mieszkań, a także SPA
Kompleksowe systemy nagłośnienia wnętrz. Polegają na połączeniu wszystkich pomieszczeń systemem przekaźników i kabli (stosowane także połączenia bezprzewodowe), w jeden system audio. Wykorzystujemy sprzęt marek takich jak Ldin, Yamaha, Reloop, Denon, Harman/Kardon i Stage Line. Posiadamy również mikrofony bezprzewodowe.

Akcesoria TV
Anteny TV, okablowana, uchwyty do anten, knwertery, switche, gniazda, wtyki itp.