PARROT CK3000 EVOLUTION

CK3000 EVOLUTION to samochodowy zestaw głośnomówiący wykorzystujący takie technologie jak: Bluetooth, rozpoznawanie mowy czy usuwania szumów z otoczenia.

Prowadź rozmowy bezpiecznie korzystając z funkcji rozpoznawania mowy

Gdy tylko wsiądziesz do samochodu i uruchomisz silnik zestaw CK3000 EVOLUTION automatycznie połączy się z Twoim telefonem komórkowym. System rozpoznawania mowy umożliwia kierowcy wybór rozmówcy poprzez wypowiedzenie nazwy, pod którą rozmówca jest wpisany w książce adresowej.

Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3000 Evolution jest najtańszym wśród montowanych zestawów na stałe w samochodzie rozwiązującym problem rozmawiania podczas jazdy.

Zestaw umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby do kogoś zadzwonić nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!, a i tak będziesz mieć możliwość głosowego wybrania numeru według znaczników głosowych.

ZESTAW GŁOŚNOMÓW. PARROT CK3000 EVO. JELENIA GÓRA

Obsługa wybierania głosowego jest bardzo prosta. Do najczęściej wybieranych numerów można przypisać znaczniki wybierania głosowego. Aby wybrać numer wystarczy wtedy nacisnąć zielony przycisk i po sygnale wypowiedzieć nagrane słowo aby połączyć się z daną osobą. Wystarczy raz połączyć telefon z zestawem. Następnie po włączeniu zapłonu w samochodzie, połączenie telefonu z zestawem może następować automatycznie.

Kompatybilność

Zestaw CK3000 Evolution współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

Zaawansowane menu głosowe

Zaawansowane menu głosowe, umożliwia zapisanie znaczników głosowych do kontaktów oraz konfigurację „magiczne słowa” odpowiedzialnych za sterowanie telefonu głosem, nawet bez dotykania konsoli sterującej. Menu to jest przygotowane w języku polskim – po naciśnięciu wielofunkcyjnego pokrętła, zestaw zapyta Cię co chcesz zmienić w jego ustawieniach.

Menu udostępnia zmianę następujących ustawień:

  • język – możliwość ustawienia języka polskiego
  • głośność
  • dodawanie znaczników głosowych do numerów telefonów zapisanych w pamięci zestawu, jeżeli nie ma zapisanych w pamięci zestawu żadnych numerów – zestaw automatycznie przejdzie w tryb ich przesyłania
  • włączenia/wyłączenie „magicznych słów” – odpowiedzialnych za sterowanie zestawu głosem
  • ustawienie „słów kluczowych” – odpowiedzialnych za poruszanie się po ksiązce telefonicznej. Są one odpowiedzialne za wybranie konkretnego numeru telefnicznego danej osoby – aktywne gdy jeden kontakt ma przypisanych kilka numerów. Np. „dom”, „komórka” itp.

Wybierz zestaw głośnomówiący, który zintegruje się ze sprzętem audio zamontowanym w aucie

CK3000 EVOLUTION posiada dyskretny design dzięki, któremu łatwo wtapia się w deskę rozdzielczą. Gdy ktoś do Ciebie zadzwoni CK3000 natychmiast przyciszy radio byś mógł wygodnie rozmawiać.

Lista funkcji zestawu CK3000 Evolution
  • Jednokierunkowy mikrofon: redukcja szumów oraz echa,rozpoznawanie głosowe do 150 imion
  • Głośniki: zestaw wykorzystuje głośniki zamontowane w pojeździe
  • Parowanie: do 3 telefonów
Wymiary sterownika
  • 50 x 26 x 19 mm; 32 g
Wymiary centralki
  • 135 x 30 x 58 mm; 110g