Wideorejestrator Mio MiVue 388

 

MiVue 388 posiada wbudowany odbiornik GPS, który umożliwi Ci śledzenie przejechanych tras ? rejestrowanie obrazu, kierunku, prędkości i współrzędnych geograficznych, a następnie synchronizowanie ich z Google Maps. Nowością w tym modelu są także ostrzeżenia przed fotoradarami, których bazę możesz aktualizować bezpłatnie i bezterminowo. Dodatkowo został on wyposażony w obrotowy uchwyt pozwalający ustawić kamerę w dowolnym kierunku oraz filtr na obiektyw, który zmniejsza rozbłyski.

Ostrzeżenia przed fotoradarami
Podróżuj pewnie dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami – MiVue 388 poinformuje Cię o lokalizacji fotoradarów na trasie. Bazę fotoradarów możesz aktualizować bezpłatnie i bezterminowo.
Pozycjonowanie GPS
MiVue 388 rejestruje obraz, a także lokalizację,  kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne. Dzięki temu otrzymujesz komplet informacji  dotyczących przejechanej trasy. Natomiast  aplikacja MiVue Manager pozwoli ci wyświetlić przebytą trasę w Google Maps.
Ekran 2.4″
Kompaktowy i wyraźny ekran o przekątnej 2.4 cala umożliwi łatwą obsługę.
Zaawansowana optyka
Zwiększona czułość zapewni wysoką przejrzystość nagrania nawet przy słabym oświetleniu. Sześciowarstwowy szklany obiektyw zagwarantuje ostry i nasycony obraz niezależnie od pory dnia.
Czujnik ruchu
Dzięki czujnikowi ruchu MiVue uruchomi się automatycznie i rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje ruch. Nawet podczas Twojej nieobecności w samochodzie.
Nagrywanie zdarzeń
Gdy Czujnik wstrząsów wykryje nagłą zmianę ruchu, MiVue zapisze nagranie ze zdarzenia i zabezpieczy je przed skasowaniem / nadpisaniem.
Czujnik wstrząsów
Zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów zapisuje kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło. Czujnik wstrząsów działa, kiedy w urządzeniu włączone jest nagrywanie.
Szerokokątny obiektyw 120?

Szerokokątna kamera o kącie widzenia 120? bez martwej strefy.

Wyjście HD

Umożliwia podłączenie videorejestratora do zewnętrznego monitora.

1080p Full HD
Szerokokątna kamera o kącie widzenia 120? bez martwej strefy nagra filmy w 1080p Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze.
Bateria 470mAH
Wbudowana bateria 470 mAH pozwoli wyjąć urządzenie z samochodu i wykonać dokumentację zdjęciową.
MiVue Manager
Intuicyjny interfejs pozwala na przegladanie i odtwarzanie filmów z dowolna predkoscia. Nagrywa kierunek jazdy oraz zapisuje wstrzasy do analiz powypadkowych. Pozwala łaczyc nagrane filmy i udostepniac je w sieciach społecznosciowych, takich jak Facebook? czy YouTube?.

Główne funkcje

    • Kolorowy ekran 6 cm (2.4″)
    • Nagrywanie HD 1980 x 1080p
    • Bateria litowa 3.7V / 470 mAh
    • Wyjście HD

W opakowaniu

Obrotowy uchwyt

Nie trzeba używać kleju ani wiercić otworów. Po prostu przymocuj go do szyby przedniej.

Ładowarka samochodowa

Uniwersalna ładowarka samochodowa 12/24 V do ładowania urządzeń Mio z gniazda zapalniczki.

Uchwyty kablowe

Uchwyty na kable ? mocowanie kabla (np. do deski rozdzielczej w samochodzie) zapewnia wygodę użytkowania i optymalną widoczność.

Bateria Bateria 470mAH
Gniazdo karty pamięci tak