Wideorejestrator Mio MiVue 358

  MIVue 358 wyposażony w 2,4-calowy ekran i szerokokątną kamerę 5 Mpx nagrywa podczas jazdy filmy w rozdzielczości Full HD 1080p z kompresją H.264. Posiada dwa tryby – ?Parking?, który dzięki zamontowanemu w urządzeniu czujnikowi ruchu automatycznie włączy nagrywanie, nawet podczas Twojej nieobecności w samochodzie i  ?Foto?, który pozwoli Ci wykonać dokumentację zdjęciową z np. miejsca wypadku. Natomiast intuicyjny interfejs aplikacji MiVue Manager umożliwia przeglądanie i łączenie plików oraz ich udostępnianie w serwisach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook.
Szerokokątny obiektyw 120?
Szerokokątna kamera o kącie widzenia 120? bez martwej strefy.

Ekran 2.4″

Kompaktowy i wyraźny ekran o przekątnej 2.4 cala umożliwi łatwą obsługę.

Rozdzielczość 5.0 megapikseli

Kamera o rozdzielczości 5.0 mega pikseli.

1080p Full HD
Szerokokątna kamera o kącie widzenia 120? bez martwej strefy nagra filmy w 1080p Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze.

Czujnik wstrząsów
Zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów zapisuje kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło. Czujnik wstrząsów działa, kiedy w urządzeniu włączone jest nagrywanie.

Nagrywanie zdarzeń
Gdy Czujnik wstrząsów wykryje nagłą zmianę ruchu, MiVue zapisze nagranie ze zdarzenia i zabezpieczy je przed skasowaniem / nadpisaniem.

Czujnik ruchu
Dzięki czujnikowi ruchu MiVue uruchomi się automatycznie i rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje ruch. Nawet podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Zaawansowana optyka
Zwiększona czułość zapewni wysoką przejrzystość nagrania nawet przy słabym oświetleniu. Sześciowarstwowy szklany obiektyw zagwarantuje ostry i nasycony obraz niezależnie od pory dnia.

Wyjście HD

Umożliwia podłączenie videorejestratora do zewnętrznego monitora.

Bateria 470mAH

Wbudowana bateria 320 mAH pozwoli wyjąć urządzenie z samochodu i wykonać dokumentację zdjęciową.